Anaokulu v2.0x Anaokulu & Kreş Web Sitesi


Anaokulu v1.0 x kreş, anaokulu, veya ilköğretim okulları için güzel ve zengin özelliklere sahip bir yazılımdır. Şablon Helix 3 Framework üzerine inşa edilmiştir ve SP Page Builder Pro'yu kullanır. Papatya, dinamik renklerle sevimli bir menü tasarımına sahiptir ve her cihazda harika görünmektedir. Herhangi bir ekran boyutuna adapte olabilir. En heyecan verici şeyleri göz kamaştırıcı bir şekilde gösterebilen 3 varyasyonlu bir dinamik kaydırıcıyı entegre ettik. Ayrıca kurumunuzu tam istediğiniz gibi sunabilecek üç ana sayfa varyasyonu vardır.

Aşağıda, Anaokulu v2.0x yazılımnda paketlenmiş özelliklere hızlı bir genel özelliklerini anlattık. Ancak daha detaylı incelemek için BURADAN yazılımın demosunu inceleyebilirsiniz.

 Genel Bakışla Anaokulu v2.0x, %100 duyarlı esnekbir şablomdur.! İşletmenizin büyümesine yardımcı olacak, çocuklara eğitim aktiviteleri sunma, etkinlikler düzenleme, ders planları oluşturma ve öğretmen profillerini yönetme fırsatı verecektir. Böylece web siteniz okuyucularınızın eksiksiz ve güzel bir şekilde bilgi edinmesine yardımcı olacaktır. Şablon, sürükle ve bırak SP Sayfa Oluşturucumuzla doludur, böylece her şeyi kolayca özelleştirebilirsiniz. Amacımız, her öğretmeni, öğrenciyi, ebeveyni ve diğer paydaşları kapsayan fonksiyonel, kullanımı kolay bir şablon oluşturmaktı. Papatya şablonu başka bir çocuk sitesi için kullanılabilir, hepsi hayal gücünüze bağlıdır. Bu çocuklarla ilgili kurumlar için harika bir web sitesi oluşturmanın en iyi yoludur. Papatya Helix 3 Çerçevesi ve SP Page Builder Pro ile güçlendirilmiştir, İçerik yapım kitimiz, kullanıcının kodlamasını gerektirmez. Bu büyük bir artı. Helix 3, sayfa oluşturma aracıyla bütünleşir. Modüller ekleyin ve özelleştirin, konumlarını değiştirin, menüler oluşturun, SP Page Builder kaynaklarını kullanın ve daha fazlasını yapın. Kursları, öğretmen profillerini, etkinlikleri, konuşmacıları ve diğer ilgili şeyleri eklemek ve yönetmek için yepyeni bir araç olan SP Kindergarten bileşenini geliştirdik. Papatya'da düşünebileceğinizden daha birçok şey var. 

 

Anaokulu v2.0x

Helix 3 Framework  son derece popüler Helix 3 çerçevesinin üstüne inşa edilmiştir. Şablon çerçevesi, web sitenizi hayal edebileceğinizden daha hızlı oluşturmanıza yardımcı olur. Ultimate Layout Builder Helix 3, web siteniz için mükemmel bir düzenleyicidir. Bootstrap 3 sayesinde mobil ilk, yanıt veren ve modern web kaynakları elde edersiniz, istediğiniz düzeni oluşturun ve her cihaz tarafından desteklenin. Tipografiyi Yönetin Helix 3, web sitenizin toplam tipografisi işleriyle ilgilenmek için yerleşik seçeneklere sahiptir. Yazı tipi ailelerini, tipografi stillerini, boyutlarını vb. Uygun bir şekilde yönetin.

SP Sayfa Oluşturucusu Pro SP Sayfa Oluşturucusu, Papatya için devrim niteliğinde ve en eksiksiz bir sürükle ve bırak İçerik Yapı Setidir (CCK). Papatya şablonu ile bu büyülü aracın premium sürümünü ücretsiz olarak sunuyoruz. Sürükle ve Bırak SP Page Builder ile web sitenizi birkaç fare tıklamasıyla oluşturabilir veya yeniden şekillendirebilirsiniz. Araç herhangi bir kodlama bilgisi gerektirmez, bu nedenle herhangi bir kişi, sürükle ve bırak işlevini kullanarak en fazla 30 dakika içinde harika bir site geliştirebilir. Kaynak Koruyucusu SP Sayfa Oluşturucu web sitesi geliştirme zamanınızı ve bütçenizi önemli ölçüde koruyabilir. Böylece büyük miktarda kaynak tasarrufu sağlar.  

SP Anaokulu Bileşeni Anaokulu v2.0x için tamamen yeni bir “SP Anaokulu” bileşeni geliştirdik. Şablonun amaç odaklı fonksiyonlarını yönetir. Control Panel SP Anaokulu bileşeni, temel Papatya özellikleri için kontrol panelidir. Öğretmenler, Sınıflar, Kurslar, Konuşmacılar ve Etkinlikler gibi ana bölümleri yönetir. Bağımsız SP Anaokulu bileşenini Papatya dışında da kullanabilirsiniz,

Öğretmen Listesindeki Dersler SP Anaokulu bileşeni, konu listeleri, öğretmenler, sınıf boyutu, süre, öğrenim ücreti vb. İle ilgili tüm bilgileri içeren dersler eklemenizi sağlar. Ders Detayları Ders detayı eklemek çok kolaydır. Sadece gösterge paneline gidin ve Kurslar sekmesine gidin. İhtiyacınız olan bilgileri içeren birçok kurs ekleyin. Konu Ekleme Her kurs altında, anında program ve açıklama içeren konular ekleyebilirsiniz. Kurs yapısını değiştirdiniz mi? Bir konunun çıkarılması sadece birkaç saniye sürer.

 

         

           Yazılım Özellikleri

 • Duyarlı - Bu tema tüm cihazlarda mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunmak için duyarlı
 • SP Anaokulu - Okulunuzun tüm ihtiyaçlarını karşılayacak olan anaokulu modülü
 • Slider Revolution eklentisi dahil - Bu tema Slider Revolution bileşenini içerir.
 • Sp Page Builder bileşeni dahil
 • Türkçe
 • Paralaks Görüntü ve Video Kaydırma Bölümleri
 • Kısa Kod Desteği
 • Demo içeriği dahil!
 • Sınırsız Renk Seçenekleri
 • Kaynak Psd Dosyaları
 • Hareketli ve Sınırsız Kenar Çubukları - Kenar çubuğunu sola, sağa hareket ettirin veya tamamen geniş bir sayfa veya yazı için tamamen gizleyin! (genel veya sayfa / postaya özel)
 • HTML5 ve CSS3 ile tasarlandı
 • Özelleştirilebilir Tasarım ve Kod
 • Sınırsız Portföy Düzenleri
 • Sınırsız Blog Düzenleri
 • Tüm yüklü Eklentiler dahil
 • Çapraz Tarayıcı Desteği
 • Tam destek
 • + daha birçok özellik

 

 

 

 

Bu kategorideki diğerleri: « Anaokulu Web Yazılımı v1.0x